×

Поздравления с юбилеем

Сценарии юбилея

Конкурсы на юбилей

Нужное к юбилею

Открытки

Доставка квітів Львів на ювілей чоловіка

Оцените материал
(0 голосов)

Більшість жінок просто соромляться дарувати квіти чоловікові на ювілей, день народження або будь-яке інше свято.

Природно, переступати межі пристойності і підносити квіти представникам сильної статі з будь-якого приводу все ж не потрібно, однак в урочистий день в якості доповнення до основного подарунка букет квітів для чоловіка буде дійсно доречний. Тому сміливо замовляйте доставку квітів у Львові для чоловіків.

Які квіти дарують чоловікам на ювілей: критерії вибору

Є негласний список основних рослин, які використовують для створення чоловічих букетів.

 

Ось лише деякі з них:

  1. Троянди. Є символом благородства, удачі, багатства і щасливого життя. Для чоловічого букета прекрасно підійдуть червоні і чорні троянди. Композицію бажано упакувати в прозору упаковку, перетягнувши стрічкою тільки стебла. Відмінним рішенням буде кошик з трояндами.
  2. Кали. Символізують повагу, шанування і прихильність до предмету дарування. Цей букет можна подарувати людині, до якого ви відчуваєте щирі почуття схиляння перед його заслугами і здобутками, наприклад, начальнику або солідному, респектабельному, цілеспрямованому людині.
  3. Орхідеї. У багатьох народів вважаються символом добробуту, фінансової стабільності, багатства. Вони висловлюють побажання впевненості, гармонії, урочистості моменту. Цими квітами обдаровують об'єкт поклоніння і захоплення.
  4. Лілії. Найніжніші і в той же час сильні квіти. Їх дарують як жінкам, так і чоловікам. Ця рослина висловлює надію, відданість, духовну близькість і найсвітліші почуття.

Оформлення чоловічого букета

Квіти чоловікові на ювілей складаються таким чином, щоб вийшла сувора геометрична або лінійна композиція. Плавні і округлі лінії тут неприйнятні, також не до місця будуть яскраві, помітні, гофровані або блискучі упаковки. Уникайте громіздких прикрас у вигляді бантів і достатку стрічок, не використовуйте намистини, стрази, блискучу фурнітуру.


Ніколи не доповнюйте букет живих квітів штучними - це вважається ознакою поганого смаку. Ідеальний варіант для флористичного презенту чоловікові на ювілей - корзина з квітами і коньяком. Якщо ви просто упакуєте букет в прозору обгортку і перетягнете стебла квітів стрічкою, виглядати він буде дуже вишукано і стильно. Усередині композиції обов'язково повинна бути листівка з найкращими побажаннями ювілярові.

Купити квіти у Львові можна на сайті https://buketik24.com.ua/dostavka-kvitiv-lviv/.

Контакти:

+38-066-388-27-00 (Viber)
+38-096-388-27-00 (WhatsApp)
+38-093-388-27-00